Алмазная резка бетона без пыли

Вивіз будівельного сміття

Вивозимо будівельне сміття
Газель ЗіЛ
вивіз будівельного сміття вивозимо будівельне сміття

Послуги Ціна
Вивіз будівельного сміття 1000 грн
Доставка будівельних матеріалів 1000 грн
Послуги вантажників +200грн (з землі)
поверх (+50/кожен)
Додаткові послуги договірна


Наша компанія надає доставку таких будівельних матеріалів:

пісок
щебінь
чорнозем
керамзит
цегла
гарцовка
цемент

Доставка по Києву 350 грн.

Працюємо без вихідних


ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ НА ВЕЛИКІ ОБ'ЄКТИ

Телефонуйте:
+38 (097) 339-36-70
+38 (044) 332-02-56


вивіз будівельного сміттяЗараз дуже часто можна зустріти оголошення, що пропонують вивіз будівельного сміття. Для чого існує ця послуга, адже раніше ніхто особливо не займався подібним питанням? Давайте розбиратися.

Всі знають, скільки клопоту і проблем може доставити ремонт в квартирі або будинку. Причому, навіть самий незначний. Що вже там говорити про капітальний? Але ось, основні переживання позаду, Ваше житло перетворилося. Ви задоволений озираєтеся по сторонах і що бачите? Гори будівельного сміття. Настрій, звичайно, вже не такий гарний. І знову чекають клопоти. Оскільки, не кожне сміття можна спокійно винести і залишити у найближчого бачка (особливо, якщо Ви затіяли перепланування, з порізкою стін). У кращому випадку, Вам загрожує скандал з сусідами, двірником і з'ясування відносин з ЖЕКом. У гіршому - штраф за забруднення прибудинкової території (а він, до речі, немаленький).

Щоб позбавити Вас від подібних неприємностей, і існує дуже корисна, а головне затребувана послуга - вивіз будівельного сміття. Вам достатньо зробити один дзвінок і далі насолоджуватися, спостерігаючи за роботою професійних вантажників. Ніяких турбот, переживань і фізичних навантажень. Все сміття буде упаковане  і вивезене на звалище.

Замовляючи вивіз будівельного сміття, Ви звільните і очистите простір своєї квартири в максимально короткий термін. Не ризикуючи, при цьому, підірвати власне здоров'я, забруднити навколишнє середовище або зіпсувати, собі і сусідам, вид з вікна.

Здоров'я, екологію і хороші відносини потрібно берегти.

Тому, замовляйте вивіз будівельного сміття!